Doraz průhledný samolepící – 10 kusů

100,00 

Samolepící protiskluzové dorazy bumpony (10 ks) jsou vyrobeny z průhledné elastické pur pryže. Mají samolepící vrstvu z průhledného akrylového lepidla, který umožňuje snadné připevnění na různé povrchy. Díky elasticitě hmota výborně absorbuje nárazy a tlaky, po uvolnění se vrací do původní polohy, tlumí vibrace a odhlučňuje konstrukci. Doraz je transparentní, takže opticky neruší ani na výrobcích ze skla či z průhledných plastů např. plexi.
Jejich snadná instalace a použití je přidanou výhodou, která je činí oblíbeným doplňkem v domácnostech, kancelářích a průmyslových prostředích.
Průměr dorazu je 12 mm a výška 3,2 mm, vrchol je plochý.

K čemu se používají?
Dorazy se využívají jako ochrana proti posouvání předmětů na hladkých površích. Lepí se např. na podtácky, podložky, elektroniku a jiné drobné přístroje, dveře, šuplíky aj..
Minimalizují hluk při zavírání dveří, šuplíků nebo skříní, což je zvláště užitečné v klidných prostředích, jako jsou kanceláře nebo ložnice.

Dorazy se používají jako vymezovače na falešné lišty v dvojsklech. Dorazy se používají šuplících, dvěřích, krytech k tlumení nárazu při zavírání.

Předpokládané doručení do 7 pracovních dnů. Pro expresní dodání nás předem kontaktujte na tel. +420 739 700 925.

Katalogové číslo: LPK-DORAZ Kategorie: Štítky: , , , ,

Popis

• Doraz průhledný samolepící – 10 ks
• Větší ploché průhledné dorazy o výšce 3,2 mm a průměru 12 mm.
• Barva: bezbarvá
• Materiál: elastická pur pryž
• Použití:
– protiskluzové – pod tácky, pod podložky, pod přístroje aj.,
– dorazové – k tlumení nárazu při zavírání – na šuplíky, dveře, kryty aj.,
– vymezovací – jako vymezovače na falešné lišty ve dvojsklech.